Zmiany w programie Festiwalu METAMORFOZY LALEK

Z przyczyn niezależnych od Białostockiego Teatru Lalek pokazy spektaklu „MOC” w wykonaniu Lutkovno Gledalisce Ljubljana (Słowenia) zaplanowane na niedzielę, 20 czerwca br. o godz. 20.00 oraz 22.00 zostają odwołane. Spektakl „Moc” będzie prezentowany podczas Festiwalu METAMORFOZY LALEK we wrześniu - o szczegółach będziemy informować niebawem.


W zamian, w najbliższą niedzielę, 20 czerwca o godz. 22.00 zapraszamy Państwa na spektakl „ROMANS PERLIMPLINA I BELISY” inspirowany dramatem F.G. Lorki w wykonaniu Teatru „OKNO”.


Wejściówki na spektakl „MOC” – pokaz zaplanowany w dniu 20 czerwca o godz. 20.00 – zachowują ważność na pokaz tego tytułu we wrześniu.


Osoby posiadające wejściówki na spektakl „MOC” w dniu 20 czerwca o godz. 22.00 zapraszamy na przedstawienie „ROMANS PERLIMPLINA I BELISY” inspirowany dramatem F.G. Lorki w wykonaniu Teatru „OKNO”.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.


W razie pytań prosimy o kontakt z Kasą Teatru – tel. 85 742 50 31 wew. 112, 115.


Szczegółowy program Festiwalu dostępny jest na www.metamorfozy-lalek.pl.


Na realizację Festiwalu pozyskano środki z budżetu Miasta Białegostoku oraz Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
Festiwal jest jednym z pięciu Wydarzeń Kluczowych Miasta Białegostoku wybranym w PROGRAMIE WYDARZEŃ KLUCZOWYCH w ramach „Programu Polityki Kulturalnej Miasta Białystok na lata 2018-2022 plus”